На Херсонщині провели консультацію щодо розробки проектів рішень про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами та порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів

10.10.2018

consultoria-empresarial-completa-696x40610 жовтня завідувач Сектору Державної регуляторної служби України у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Елла Романенко провела консультацію з фахівцями Станіславської об’єднаної територіальної громади Білозерського району.

В ході зустрічі обговорили деталі розробки проектів рішень «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території Станіславської об’єднаної територіальної громади» та «Про затвердження порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів на території Станіславської об’єднаної територіальної громади».

Елла Романенко роз’яснила вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів і наголосила на необхідності неухильного дотримання вимог статті 34 Закону, а також надала фахову консультацію щодо розробки аналізів регуляторного впливу та тестів малого бізнесу до зазначених проектів відповідно до Методики проведення аналізу регуляторного впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151.

За результатами роботи досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці Станіславської ОТГ з Сектором ДРС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі з основних напрямків делегованих повноважень.