У Харкові на антикорупційному семінарі говорили про регуляторну політику

10.11.2017

2017-03-29-ks_58db54d463ac79 листопада у Харкові, за підтримки Сектору Державної регуляторної служби України у Харківській області, відбувся семінар-тренінг «Антикорупційний моніторинг виконання проектів: співпраця організацій громадського суспільства, фінальних бенефіціарів та органів місцевого самоврядування в рамках НКПВУ. У заході взяли участь представники ПРООН, Харківської обласної державної адміністрації, міжнародні експерти та представники громадських організацій східної України.

Під час розгляду форм впливу громади на прийняття рішень місцевими органами влади, завідувач Сектору Державної регуляторної служби України у Харківській області Олександр Колесніков  наголосив на можливостях інститутів громадського суспільства активно залучатися в здійсненні місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування регуляторної діяльності. Було визначено основні засоби впливу на органи влади з боку громадських організацій на кожному етапі провадження зазначеними органами регуляторної діяльності та можлива методологічна та інша допомога, яку Державна регуляторна служба України надає бізнес-асоціаціям та іншим інститутам громадського суспільства в сфері державної регуляторної політики.

За результатами семінару було досягнуто домовленості про організацію та проведення спільних заходів з інститутами громадського суспільства щодо покращення регуляторного середовища в регіоні.