На Харківщині відновили співпрацю з Громадською радою при ГУ ДПС

07.08.2020

Харків 2Днями відбулася робоча зустріч керівника Сектору ДРС у Харківській області з керівництвом Громадської ради при Головному управлінні Державної податкової служби у Харківській області.

Голова Громадської ради розповів про напрями її діяльності, основні завдання на 2020-2021 роки, та висловив подяку за плідну та конструктивну співпрацю с територіальним органом ДРС у Харківській області.

У свою чергу Олександр Колесніков розповів про напрями роботи Державної регуляторної служби України та її основні досягнення. Він відмітив, що функції з державного нагляду (контролю) та з ліцензування у сфері господарської діяльності  ДПС у теперішній час знаходяться поза компетенцією Державної регуляторної служби України. Разом з цим він зазначив, що Державна регуляторна служба України співпрацює і з іншими органами державної влади та місцевого самоврядування, зокрема в частині звернень суб’єктів господарювання – платників податків щодо дозвільної системи, ліцензування та державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Олександр Колесніков підкреслив, що саме в цій площині бачить співпрацю з Громадською радою у подальшому.

На заході були сформульовані напрямки співпраці між Сектором ДРС у Харківській області та бізнес-громадськістю регіону в межах повноважень Державної регуляторної служби України.