На Харківщині працювали над проектом рішення Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Лозова

14.05.2019

Businessman holding or showing card with text recommendation

13 травня представниками ДРС у Харківській області проведено консультування працівників Лозівської міської ради з питань розробки та затвердження проекту рішення Лозівської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Лозова».

Розглядались та обговорювались проекти: рішення Лозівської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Лозова», Аналізу регуляторного впливу по проекту регуляторного акта та Тесту малого підприємництва, розробленого згідно з Додатком 4 до Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

Завідувач Сектору ДРС у Харківській області Олександр Колесников звернув увагу, що розробник розробляє  місцеві Правила на підставі Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення, які затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 01.12.2017 № 316 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 січня 2018 р. за № 56/31508), в яких враховує місцеві особливості приймання та очищення стічних вод, а також визначає допустиму концентрацію забруднюючих речовин, що можуть скидати до системи централізованого водовідведення.

Розробнику надано рекомендації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та Тесту малого підприємництва до проекту регуляторного акта та роз’яснені процедури прийняття такого рішення та компетенція органів місцевого самоврядування в частині затвердження місцевих правил приймання стічних вод.

Одночасно, посадовим особам Лозівської міської ради наголошено на необхідності розміщення на Єдиному державному веб-порталу відкритих даних регуляторних відкритих даних органів місцевого самоврядування та надано інформацію стосовно їх оприлюднення (сайт Державної регуляторної служби України (http://www.drs.gov.ua/press-room/rekomendatsiyi-dlya-oprylyudnennya-naboru-danyh-perelik-regulyatornyh-aktiv/).