На Харківщині органи державного нагляду (контролю) разом з підприємцями обговорили проблеми зайнятості населення

08.11.2018

harkiv-17 листопада завідувач Сектору ДРС у Харківській області Олександр Колесніков взяв участь у засіданні круглого столу з питань реалізації контролюючими органами вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р. № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

У заході взяли участь представники ГУ Держпраці, ГУ ДФС та ГУ ПФУ у Харківській області, представники бізнесу та найбільших бізнес-асоціацій регіону.

Олександр Колесніков у своєму виступі зазначив, що розпорядження Кабінету Міністрів України направлено на систематизацію роботи контролюючих органів при проведенні заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості населення. При проведенні перевірок кожен з контролюючих органів повинен діяти виключно в межах повноважень та у спосіб, передбачений законами України.

Увагу підприємців звернули на те, що останнім часом збільшилася кількість випадків, коли шахраї, під виглядом представників контролюючих органів вимагають з підприємців кошти.

Представники Держпраці та ДФС надали телефонні номери, за якими підприємці, у разі відвідування їх контролерами, можуть звернутися за інформацією щодо факту проведення у них перевірки та визначення осіб, яких зазначений орган направив до них на перевірку. Разом з тим, вони наголосили, що у разі, якщо перед початком перевірки представник контролюючого органу не надав підприємцю усіх документів, що передбачені законом для перевірки,  то йому рекомендовано викликати поліцію, оскільки  ймовірно, що то можуть бути шахраї.