ДРС запрошує представників ОМС Чернівецької області на дистанційне навчання

30.03.2021

2 квітня 2021 року за підтримки Чернівецького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться онлайн семінар за темою «Застосування механізмів регуляторної політики при прийнятті рішень органами місцевого самоврядування».

До участі у заході запрошуються посадові особи органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки з реалізації державної регуляторної політики, голови та заступники голів територіальних громад.

Спікером від Державної регуляторної служби України буде завідуюча Сектором ДРС у Чернівецькій області Ніна Порайко.

Під час семінару планується розглянути такі питання:

  • особливості прийняття, обов’язковість планування, оприлюднення та відстеження результативності регуляторних актів органами місцевого самоврядування;
  • дотримання принципів державної регуляторної політики при підготовці проектів рішень щодо місцевих податків і зборів;
  • порядок та способи внесення змін до діючих регуляторних актів.

Програма онлайн навчання дасть змогу учасникам заходу отримати теоретичні та практичні навички, обговорити проблемні питання реалізації державної регуляторної політики та шляхи їх вирішення.  

На даному етапі громади активно формують виконавчі органи та приймають на службу нових посадових осіб, які потребують підвищення рівня компетенцій у сфері державної регуляторної політики.

Отримання знань з питань реалізації державної регуляторної політики новопризначеними фахівцями органів місцевого самоврядування нових територіальних громад є своєчасним та необхідним для формування прозорого і сприятливого бізнес-середовища на території області.

Нагадаємо, що  Сектор ДРС у Чернівецькій області понад чотири роки співпрацює з Чернівецьким центром розвитку органів місцевого самоврядування з метою надання методологічної та інформаційної підтримки місцевим територіальним громадам щодо здійснення ними регуляторної діяльності.