ДРС вимагає від Держпраці у Київській області усунути виявлені порушення

05.03.2021

Головне управління Держпраці у Київській області під час проведення перевірки суб’єкта господарювання не зазначило у направленні на перевірку типу заходу (плановий або позаплановий) та підстави для його здійснення чим порушило вимоги ч. 3 статті 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».check

Це було встановлено комісією Державної регуляторної служби під час проведення позапланової перевірки Головного управління Держпраці у Київській області, яка була призначена за скаргою суб’єкта господарювання до ДРС.

За результатами перевірки комісією ДРС складено акт та у встановлений Законом термін буде внесено подання до Держпраці щодо усунення порушень вимог Закону, яке є обов’язковим для розгляду.

Відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» ДРС здійснює перевірки додержання контролюючими органами вимог цього Закону.

Зокрема, ДРС проводить позапланові перевірки контролюючих органів на підставі звернень суб’єктів господарювання щодо порушення органами державного нагляду (контролю) вимог Закону.

Нагадаємо, що раніше за результатами проведених позапланових перевірок ДРС виносились подання до управлінь Держпраці у Харківській та Черкаській областях щодо усунення порушень вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».