ДРС направила Хмельницькій міськраді рішення про усунення порушення

29.03.2021

Фахівці сектору ДРС у Хмельницькій області провели перевірку додержання виконавчим комітетом Хмельницької міської ради вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру, а саме комплектності поданих документів для отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Під час перевірки встановили порушення вимог Закону про дозвільну систему, зокрема, в частині прийняття від суб’єкта господарювання або адміністратора заяви та документів, необхідних для видачі, переоформлення, анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, їх реєстрації та розгляду

За результатами перевірки складено акт та припис про усунення недоліків та порушень вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру, виявлених під час проведення перевірки.

Акт буде направлено виконавчому комітету Хмельницької міської ради для усунення порушення протягом 30 днів з дня отримання акту перевірки.

Ознайомитись з актом перевірки можна буде за посиланням.

Нагадаємо, що ОМС не мають підстав вимагати від суб’єктів господарювання отримувати дозвіл на провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень та ринків, у тому числі дозволів на розміщення об’єктів виїзної, виносної та сезонної торгівлі.