На онлайн платформі Донецької ТПП відбулося засідання Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донеччини

22.05.2020

pexels-photo-38076922 травня на онлайн платформі Донецької ТПП відбулося засідання Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької ТПП.

До роботи долучилися 50 учасників: представники державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.

В ході засідання були розглянуті проекти, спрямовані на розвиток туристичної галузі в Донецькому регіоні, а також актуальні питання щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, кредитування клієнтів ММСБ за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області Олена Ростова нагадала про додержання вимог регуляторної політики у сфері господарської діяльності. Учасники заходу отримали рекомендації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та Тесту малого підприємництва, а також вимог регуляторного законодавства щодо процедур прийняття таких рішень та компетенції органів місцевого самоврядування.

За результатами роботи домовились щодо подальшої співпраці з підготовки проектів регуляторних актів.