На Донеччині з 12 районних державних адміністрацій 11 прийняли та оприлюднили плани діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів

13.01.2020

monitoringПредставники Сектору ДРС у Донецькій області відстежили затвердження регуляторними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та об’єднаними територіальними громадами планів діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів на 2020 рік.

Проаналізовано планування  регуляторної  діяльності 72 регуляторних органів у Донецькій області. З 12 районних державних адміністрацій області прийняли та оприлюднили плани діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів 11. У Олександрівській райдержадміністрації план відсутній.

Що стосується органів місцевого самоврядування, то з 46 міст прийняли та оприлюднили плани діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів 37, з 12 об’єднаних територіальних громад – 11.

При наявності розділів «Регуляторна діяльність» не всі тематичні підрозділи наповнюються актуальною інформацією, яка передбачена відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Нагадаємо, досліджувались офiцiйні веб-сайти регуляторних органів Донецької області.