На Донеччині відбулося навчання з питань реалізації регуляторної політики

11.09.2019

DSC_394011  вересня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області Олена Ростова провела навчання для представників Соледарської міської ради Донецької області.

Олена Ростова надала методологічну  допомогу з підготовці аналізу регуляторного впливу та М-тесту до проектів регуляторних актів з питань комунальної власності, благоустрою території, пайової участі та податків і зборів. Окремо звDSC_3945ернула увагу на вимоги статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Також на заході обговорювались питання оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, зокрема й проектів рішень, що підлягають обговоренню та інформації, яка визначена законодавством про засади регуляторної політики у розрізі вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами).

За результатами роботи домовились про співпрацю з підготовки проектів регуляторних актів міської ради.