На Донеччині відбулася Національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку»

06.12.2018

4756 грудня у м. Краматорськ пройшла Національна практична конференція  «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Учасниками конференції стали представники малого і середнього бізнесу, представники регіональних та центральних органів державної влади, Державної регуляторної служби, міністерств та профільних відомств, регіональної торгово-промислової палати, бізнес-асоціацій і громадських організацій, міжнародних організацій.

Завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області  Олена Ростова ознайомила присутніх  із повноваженнями Державної регуляторної служби України, особливостями здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, зокрема звернула увагу присутніх, що із скаргами на дії органів державного нагляду (контролю) підприємці можуть звертатись до Державної регуляторної служби України, яку наділено повноваженнями  щодо перевірки цих органів.

Під час тематичної дискусії Національної практичної конференції говорили про грантову програму Донецької ОДА «Український донецький куркуль». Програми допомоги для МСБ презентували: координатори програми «Економічне відродження і відновлення важливої інфраструктури Донбасу» ПРООН в Україні, проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», спеціаліст проекту відділу з надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції (IОМ). Експерт з питань розвитку бізнесу в сільській місцевості проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» презентував ініціативи для агросектору. Спеціаліст проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств» Владлен Сисун розповів про переваги бізнес-асоціацій.