На Донеччині вчилися розробляти якісні регуляторні акти

11.06.2019

ASK_0007 (1)10 червня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області Олена Ростова провела круглий стіл з працівниками Зорянської сільської ради ради Донецької області.

Вона надала методологічну допомогу щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та М-тесту до проектів регуляторних актів з питань податків і зборів. Окремо звернула увагу на вимоги статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Також під час заходу обговорювались питання оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, зокрема й проектів рішень, що підлягають обговоренню та інформації, яка визначена законодавством про засади регуляторної політики у розрізі вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами).

За результатами роботи домовились щодо подальшої співпраці з підготовки проектів регуляторних актів, зокрема стосовно місцевих податків і зборів.