На Донеччині підприємцям розповіли про їх права при проведенні перевірок

12.06.2018

20180612_12391812 червня у конференц-залі Донецької ТПП відбулося засідання комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористуванню, в якому взяла участь представник Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області.

У засіданні брали участь понад 30 представників державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних організацій, бізнес-асоціацій, керівники підприємств. 

Головний спеціаліст Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області Вікторія Борисенко проінформувала присутніх, що 22 лютого 2018 року Кабінет Міністрів України оприлюднив затверджений постановою Уряду від 18 грудня 2017 року № 1104, Перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».  Так, з цього ж дня обмеження, встановлені статтею 3 Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», на проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) на органи державного нагляду (контролю), зазначені у Переліку, не розповсюджуються. 

Вікторія Борисенко зосередила увагу підприємців на тому, що із скаргами на дії органів державного контролю підприємці можуть звертатись до ДРС, яку наділено повноваженнями щодо перевірки цих органів.

В ході роботи начальник управління бухгалтерського обліку, прогнозування розвитку АПК, адміністративного та господарського забезпечення Донецької облдержадміністрації доповіла про комплексну програму економічного розвитку сільських територій Донецької області на 2018-2020 роки. Присутні визначили напрямки спільних дій по ефективному функціонуванню туристичної сфери регіону та запропонували надіслати свої пропозиції до департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин та управління культури і туризму Донецької ОДА.

Про перспективи формування та розвитку системи дорадчих послуг у регіоні розповів радник голови Донецької облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу.