На Донеччині консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки АРВ та проведення М-тесту

14.03.2019

a1f11b86dd682a9b24947434dfa4cc9e14 березня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області Олена Ростова провела круглий стіл з працівниками Покровської райдержадміністрації Донецької області. Вона надала методологічну  допомогу з підготовки аналізу регуляторного впливу та М-тесту до проектів регуляторних актів селищних та сільських рад району з питань податків і зборів. Окремо звернула увагу на вимоги статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Також під час заходу обговорювались питання оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, зокрема й проектів рішень, що підлягають обговоренню та інформації, яка визначена законодавством про засади регуляторної політики у розрізі вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами).

За результатами роботи домовились щодо подальшої співпраці з підготовки проектів регуляторних актів, зокрема стосовно місцевих податків і зборів.