На Дніпропетровщині запроваджено анкетне онлайн опитування регуляторних органів

08.11.2018

cd63438e_resizedscaled_1020to573З метою виявлення проблемних питань, які найчастіше виникають у розробників регуляторних актів та перешкоджають якісній розробці регуляторних актів, працівниками Сектору ДРС у Дніпропетровській області розроблено анкету, яку, за сприяння Дніпропетровської ОДА та Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування, було розповсюджено онлайн серед органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

Зазначене опитування дозволить комплексно виявити питання, які потребують додаткового роз’яснення Державної регуляторної служби, з’ясувати рівень залучення суб’єктів господарювання до розробки регуляторних актів, а також проаналізувати проблеми, які виникають в розробників регуляторних актів під час створення регуляторних актів.

Анкетне опитування передбачає і внесення пропозицій від регуляторних органів щодо тем семінарів, які актуально було б розглянути у 2019 році.

Так, представниками Дніпропетровської ОДА, Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування та Сектору ДРС у Дніпропетровській області за результатами анкетного опитування буде розроблено спільний план семінарів на 2019 рік, які будуть проводитись для розробників регуляторних актів.

Аналогічне анкетне опитування планується запровадити і для суб’єктів господарської діяльності, які є учасниками регуляторного процесу і повинні вчасно залучатись до процесу створення регуляторних актів. Адже, лише спільними зусиллями можливо досягнути високого рівня якості регуляторної політики та уникнути непорозумінь між владою та бізнесом, які виникають вже після створення регуляторних актів.