На Дніпропетровщині виконавчий комітет Слобожанської селищної ради запрошує жителів громади та місцевий бізнес взяти активну участь у онлайн громадських слуханнях через платформу Zoom проектів регуляторних актів

20.05.2020
Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради запрошує жителів громади та місцевий бізнес взяти активну участь у онлайн громадських слуханнях через платформу Zoom проектів регуляторних актів Слобожанської селищної ради щодо затвердження ставок єдиного податку, земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та туристичного збору.

pexels-photo-373892Одним із принципів державної регуляторної політики є прозорість та врахування громадської думки – відкритість для фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань дій регуляторних органів на всіх етапах їх регуляторної діяльності, обов’язковий розгляд регуляторними органами ініціатив, зауважень та пропозицій, наданих у встановленому законом порядку фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, обов’язковість і своєчасність доведення прийнятих регуляторних актів до відома фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, інформування громадськості про здійснення регуляторної діяльності.

У період карантинних обмежень органи місцевого самоврядування, які дотримуються вимог Закону, закликають громадськість до активної участі у онлайн обговореннях проектів регуляторних актів. Більшість ОТГ, міських, сільських та селищних рад мають власні сайти, на яких розміщують проекти регуляторних актів, зокрема, і проектів рішень про встановлення місцевих податків і зборів.

Рішення про встановлення місцевих податків і зборів має вплив не тільки на суб’єктів господарювання, то ж вкрай важлива участь всієї громади у їх прийнятті.

Так, виконавчий комітет Слобожанської селищної ради запрошує жителів громади та місцевий бізнес взяти активну участь у проведенні громадських слухань проектів регуляторних актів Слобожанської селищної ради щодо затвердження ставок єдиного податку, земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та туристичного збору.

Громадські слухання відбудуться 22 травня о 10:00 годині через платформу Zoom за посиланням https://us02web.zoom.us/j/87201303957, а також 26 травня о 16:00 годині в Центрі культури та дозвілля “Слобожанський” за адресою: СМТ Слобожанське, вул. Теплична 23.

Ознайомитись з проектам вищезазначених регуляторних актів можна також на сайті Слобожанської селищної ради http://slobozhanska.gromada.site/Publication/ViewNews?uid=70327b08-7c0b-4328-9ea9-a6045f71c67f&returnUrl=/Publication/News.

Нагадуємо, що лише спільними зусиллями влади, бізнесу та громадян можна створити якісний регуляторний акт, який задовольнить інтереси всіх сторін та буде відповідати всім принципам регуляторної політики.