На Дніпропетровщині у Центрі розвитку місцевого самоврядування консультуватимуть з питань реалізації регуляторної політики

07.12.2018

3Днями, в Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов День відкритих дверей, метою проведення якого було підведення підсумків роботи 2018 року та планування співпраці на 2019 рік.

На захід були запрошені представники агенцій регіонального розвитку та структурних підрозділів органів влади, члени громадських організацій та профспілок, голови та старости об’єднаних територіальних громад області, а також представники Державної регуляторної служби у регіоні, з якими протягом року працювали на підвищення спроможності.

В результаті підбиття підсумків спільної роботи, представниками Сектору ДРС у Дніпропетровській області та Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування було вирішено активно співпрацювати і у 2019 році. Тим більше, що одним із приоритетних напрямків роботи Центру на наступний рік – є налагодження діалогу між владою і бізнесом на місцях.

Результатом цьогорічної співпраці є покращення показники з напрямку діяльності ОТГ щодо здійснення регуляторної політики. Зокрема, в цьому році почали надходити проекти регуляторних актів безпосередньо від ОТГ, працівники ОТГ, відповідальні за розробку регуляторних атів активно консультувались з працівниками Сектору ДРС у Дніпропетровській області з практичних питань, які виникали у них в процесі створення регуляторних актів, виявляли зацікавленість, направлену на досягнення якісного результату від своєї регуляторної діяльності. За результатами проведеного моніторингу веб-сайтів органів влади щодо інформування громадськості про регуляторну політику, який проводився працівниками Сектору ДРС у Дніпропетровській області протягом року було встановлено, що майже всі ОТГ забезпечені власними сайтами, на яких висвітлюється необхідна інформація про регуляторну політику. Хоча рівень якості наповнення необхідною інформацією обов’язкових розділів щодо здійснення регуляторної діяльності і потребує покращення у більшості ОТГ, але в цілому їх наявність – це добрий результат на початковій стадії діяльності ОТГ.