У Чернівцях відбувся круглий стіл щодо вдосконалення дозвільної системи

11.08.2017

2017-03-29-ks_58db54d463ac710 серпня працівники Сектору ДРС у Чернівецькій області провели круглий стіл із представниками дозвільних органів та керівниками ЦНАПів Сторожинецького, Заставнівського, Новоселицького та Кіцманського районів.

Темою круглого столу були питання видачі документів дозвільного характеру через ЦНАПи, співпраця адміністраторів та дозвільних органів, зменшення кількості відмов у видачі ДДХ, зокрема, проведення роз’яснювальної роботи із заявниками.

Особливо гостро постає питання щодо неузгодженості в законодавчих актах, відсутності підзаконних нормативних документів та роз’яснень з цього приводу. Наприклад, передача повноважень по видачі дозволів із спецводокористування законодавчо не визначило питання анулювання та переоформлення відповідних дозволів.

Також під час обговорення спеціалістами Сектору повідомлено дозвільні органи про внесення змін в законодавство щодо нагляду у сфері господарської діяльності та ознайомлено із відповідними постановами і, відповідно із повноваженнями Державної регуляторної служби.

Результатом обговорення за круглим столом стало розуміння проблем, які виникають у дозвільних органів, адміністраторів. Також відчувається низька поінформованість зацікавлених осіб, відсутність чітких роз’яснень уповноважених органів влади та відповідних центральних органів влади в поточних змінах законодавства та інших актуальних питаннях.