У Чернівцях працюють над положенням про зовнішню рекламу

13.02.2018

5464nor-696x43412 лютого завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області Ніна Порайко взяла участь у засіданні фокус-групи щодо розгляду проекту регуляторного акта «Положення про зовнішню рекламу у місті Чернівці».

Ініціатором такого зібрання був Центр громадської активності «Синергія» та Центр приватного права. Серед запрошених були присутні представники рекламного бізнесу, спеціалісти Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин і громадські діячі.

Основним питанням зустрічі став розгляд проекту регуляторного акта по зовнішній рекламі в місті Чернівці, його актуальність та порівняння із чинним в місті Положенням по зовнішній рекламі за допомогою оновленої методики проведення аналізу регуляторного впливу та М-тесту.

 У ході дискусії присутні обговорили ті аспекти документа, які викликають найбільший резонанс в громадськості, було наголошено на необхідності знаходження компромісу між баченням органу місцевого самоврядування на зовнішню рекламу та суб’єктів господарювання, які працюють в даній сфері.

Ніна Порайко наголосила, що при видачі дозволу необхідно дотримуватися вимог Закону України «Про дозвільну систему»,  зокрема, термінів видачі дозволів, переліку документів, необхідних для отримання документа дозвільного характеру.

За результатами зустрічі експертами Центру приватного права складено таблицю адміністративного навантаження на суб’єктів підприємництва, згідно якої розробником буде зроблене корегування заходів задля зменшення навантаження на підприємців, що і є метою застосування Тесту малого підприємництва.