На Буковині розробникам нагадали про необхідність оприлюднення планів з регуляторної діяльності на 2020 рік

07.10.2019

haker_7004 жовтня представниця Сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області провела навчання для підвищення кваліфікації спеціалістів райдержадміністрації та представників органів місцевого самоврядування Герцаївського району у сфері державної регуляторної політики. Захід відбувся на запрошення Герцаївської райдержадміністрації, за сприяння Чернівецького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Завідувач Сектору ДРС у Чернівецькій області Ніна Порайко ознайомила присутніх із законодавчими актами, постановами Кабінету Міністрів України та із повноваженнями Державної регуляторної служби у сфері державної регуляторної політики.

Особлива увага зверталась на підготовку проектів нормативно-правових актів у сфері Порядку перевезення пасажирів у транспортах загального користування в межах району та Регламенту Центрів з надання адміністративних послуг.

Ніна Порайко наголосила на необхідності безумовного дотримання органами виконавчої влади області вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2004 № 308, із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151, зокрема щодо підготовки Тесту малого підприємництва (М-тесту) та підготовки звітів про відстеження результативності регуляторних актів.

Учасники окремо обговорили, що відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835, визначено перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню всіма розпорядниками інформації. До переліку відносяться також проекти рішень, що підлягають обговоренню, та переліки регуляторних актів із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення.

Насамкінець, Ніна Порайко нагадала присутнім про оприлюднення планів з регуляторної діяльності на 2020 рік.