На Буковині провели моніторинг веб-сайтів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо планування регуляторної діяльності регуляторних органів

10.01.2019

aytiЗавідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області Ніна Порайко провела моніторинг веб-сайтів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо планування регуляторної діяльності регуляторних органів області.

За результатами аналізу виявлено, що обласна рада на своєму офіційному веб-сайті розділу «Регуляторна діяльність» не має, план з регуляторної діяльності на 2019 рік не прийняла, а в плані роботи ради на 2019 рік розділ «Регуляторні акти» не заповнений. Чернівецька та Новодністровська міські ради мають власні офіційні веб-сайти. Однак інформацію щодо планування діяльності станом на 10 січня 2019 року не розміщено.

З 11 райдержадміністрацій 7 вчасно прийняли та розмістили на своїх офіційних веб-сторінках плани з регуляторної діяльності (три з них не планують прийняття регуляторних актів у 2019 році). Сайт Герцаївської райдержадміністрації перебуває в тестовому режимі, на сайті Кельменецької РДА відсутній розділ «Регуляторна діяльність», на сторінці Новоселицької РДА не розміщений план з регуляторної діяльності на 2019 рік, на сторінці Сокирянської РДА розділ «Регуляторна діяльність» не наповнений.

При наявності розділів «Регуляторна діяльність» не всі тематичні підрозділи наповнюються актуальною інформацією, яка передбачена відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

За результатами моніторингу Сектором ДРС у Чернівецькій області підготовлений лист на адресу Чернівецької обласної державної адміністрації щодо рівня підготовки районних спеціалістів у сфері регуляторної політики, забезпечення проведення відповідної роботи та спільної організації ряду навчально-практичних заходів із застосування Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».