На Буковині працюють над плануванням регуляторної діяльності на 2019 рік

05.12.2018

plan-obuchenyya-personalaНа виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Чернівецької області проводиться робота щодо розробки, затвердження та оприлюднення планів регуляторної діяльності на 2019 рік.

Завідувач Сектору ДРС у Чернівецькій області Ніна Порайко провела ряд консультацій з представниками сільських рад, об’єднаних територіальних громад та районних рад області з метою надання методичної допомоги в частині дотримання вимог законодавства під час здійснення планування регуляторної діяльності.

З метою активізації заходів з планування регуляторної діяльності Сектором ДРС в Чернівецькій області підготовлено та направлено відповідні листи до органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області щодо необхідності дотримання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при проведенні процедури планування регуляторної діяльності у терміни, визначені законодавством.

Своєчасне проведення заходів з планування регуляторної діяльності сприятиме дотримання одного з принципів державної регуляторної політики, а саме, принципу передбачуваності. Це дасть можливість суб’єктам господарювання впливати на розвиток підприємницького середовища на місці.

Під час надання консультацій Ніна Порайко звертала увагу органів місцевого самоврядування на посилення співпраці з Державною регуляторною службою України в частині направлення проектів регуляторних актів до уповноваженого органу з метою отримання пропозицій щодо вдосконалення проектів відповідно до принципів державної регуляторної політики.