На Буковині працювали над рішенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель

02.07.2020

pexels-photo-687631 липня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області Ніна Порайко надала консультацію представникам Сторожинецької районної державної адміністрації щодо прийняття розпорядження з ознаками регуляторного акту про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

Представниця ДРС роз’яснила вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та роз’яснила відсутність прямих повноважень райдержадміністрації у затвердженні положень щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Також під час обговорення йшлося про прийняття нових регуляторних актів, зокрема у сфері транспортних та пасажирських перевезень в межах району. Необхідність внесення змін до діючого Порядку проведення конкурсу на право пасажирських перевезень в межах району зумовлює або прийняття нового розпорядження, або внесення змін в діюче розпорядження та потребує проходження регуляторної процедури. 

За результатами розмови узгодили перспективи подальшої співпраці з Сектором ДРС у Чернівецькій області на стадії підготовки проектів регуляторних актів з метою отримання фахової методичної допомоги та дотримання вимог чинного законодавства під час здійснення регуляторної діяльності.