На Буковині навчатимуть розробників регуляторних актів

04.09.2019

e48a2ff91ac3cfbfcbd03c9dd4d898904 вересня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області Ніна Порайко зустрілася із керівником Центру розвитку місцевого самоврядування у Чернівецькій області Тетяною Татарчук та юрисконсультом Центру Вікторією Чебан щодо організації практичного заняття для представників об’єднаних територіальних громад області із так званої «роботи над помилками» під час розробки та підготовки нормативно-правових документів, які мають регуляторні ознаки.

Під час зустрічі розглянули питання, які стосувались організації заходу, а саме дату проведення, питання, які будуть виноситись на розгляд, та список учасників.

Ніна Порайко зауважила, що проведення практичних семінарів, надання індивідуальних консультацій є ефективним та дієвим заходом для залучення об’єднаних територіальних громад до розробки, планування, оприлюднення та прийняття регуляторних актів, які належать до повноважень сільських, селищних і міських рад.

Завідувач Сектору охарактеризувала найбільш типові помилки, яких припускаються регуляторні органи під час здійснення регуляторної діяльності.

Також Ніна Порайко підкреслила важливість оприлюднення регуляторних актів, планів з регуляторної діяльності на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (https://data.gov.ua) та ознайомила з Рекомендаціями, розміщеними на сайті ДРС.

Результатом зустрічі є попередня домовленість про проведення низки заходів із питань дотримання регуляторного законодавства до кінця поточного року, зокрема, найближче заняття планується на 12 вересня 2019 року.