На Буковині консультували розробників рішення із встановлення місцевих податків і зборів

17.07.2020

Днями завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Черpeople-coffee-tea-meetingнівецькій області Ніна Порайко надала консультацію фахівцям Банилівської сільської ради Вижницького району Чернівецької області щодо прийняття регуляторного акта із встановлення місцевих податків і зборів після отриманих пропозицій від Державної регуляторної служби України.

Ніна Порайко роз’яснила вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» в частині винесення на розгляд сесії проекту рішення міської ради з місцевих податків і зборів. Також під час обговорення торкнулися теми прийняття нових регуляторних актів, зокрема у сфері оренди комунального майна, та приведення у відповідність до чинного законодавства раніше прийнятих нормативно-правових документів. 

За результатами досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з Сектором ДРС у Чернівецькій області на стадії підготовки проектів регуляторних актів  з метою отримання фахової методичної допомоги та дотримання вимог чинного законодавства під час здійснення регуляторної діяльності радою, особливо після об’єднання з іншими радами в об’єднану громаду.