На Буковині консультували розробників регуляторних актів

04.08.2020

pexels-photo3 серпня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області Ніна Порайко надала консультацію представникам Чернівецької міської ради щодо реалізації державної регуляторної політики, підготовки АРВ та Тесту малого підприємництва (М-тесту) до проєкту регуляторного акту «Про організацію електронних торгів (аукціонів) на право користування торгівельними місцями для встановлення пунктів продажу на території КП МТК «Калинівський ринок» з використанням електронної торгової системи ProZorro. Продажі і визнання таким, що втратило чинність рішення Чернівецької міської ради від 11.04.2016 № 167».

В ході зустрічі обговорили стан виконання регуляторним органом вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» в частині оприлюднення проектів рішень та АРВ до них, здійснення відстеження їх результативності.

Також завідувач Сектору звернула увагу на наповнення офіційного веб-сайту громади і сторінки на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних необхідною інформацією.

Ніна Порайко надала практичну допомогу в розробці АРВ та М-тесту до вказаних рішень, зокрема, у розрахунках прямих та адміністративних витрат суб’єктів малого та середнього підприємництва та бюджетних витрат органу місцевого самоврядування на виконання запланованого регулювання.