На Буковині консультували представників ОТГ з питань реалізації регуляторної політики

03.09.2019

52_x9223 вересня завідувач Сектору ДРС у Чернівецькій області Ніна Порайко консультувала представників Юрковецької об’єднаної територіальної громади Заставнівського району Чернівецької області з питань дотримання об’єднаною територіальною громадою вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики». 

В ході спільної роботи було вивчено стан виконання регуляторним органом вимог Закону в частині оприлюднення прийнятих рішень та здійснення відстеження їх результативності.

Також завідувач Сектору ДРС у Чернівецькій області зазначила, що зміст, структура та наповнення звітів про відстеження результативності регуляторних актів повинні відповідати вимогам Методики проведення аналізу регуляторного впливу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151).

Крім того, учасники провели аналіз помилок, вчинених розробником регуляторних актів під час підготовки проектів рішень по місцевих податках і зборах та продажу комунального майна.

Одночасно Ніна Порайко нагадала представникам територіальної громади щодо оприлюднення наборів регуляторних відкритих даних, яке є насамперед отриманням інформації про регуляторну діяльність суб’єктами господарювання та сприятиме заощадженню їх часових витрат.