На Буковині консультували представників Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади щодо прийняття нових регуляторних актів

28.07.2020

pexels-photo-26515228 липня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області Ніна Порайко проконсультувала фахівців юридичного відділу Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади щодо потреби прийняття нових регуляторних актів у сфері зовнішньої реклами та Регламенту Центру з надання адміністративних послуг.

Ніна Порайко роз’яснила вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо підготовки проектів регуляторних актів та особливості процедури прийняття нормативно-правових рішень з ознаками регуляторності. Також завідувач Сектору ДРС у Чернівецькій області зобов’язалася допомогти спеціалістам громади в підготовці АРВ та Тесту малого підприємництва.

Крім того, Ніна Порайко відповіла на ряд запитань щодо винесення на розгляд сесії проектів рішень міської ради з ознаками регуляторності та інших проектів рішень.

Досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з Сектором ДРС у Чернівецькій області на стадії підготовки проектів регуляторних актів  з метою отримання фахової методичної допомоги та дотримання вимог чинного законодавства під час здійснення регуляторної діяльності об’єднаною територіальною громадою.