На Чернігівщині відбувся навчальний семінар для голів сільських рад з питань реалізації регуляторної політики

11.09.2017

21476001_1071024836366599_368909745_n8 вересня у м. Чернігові працівники Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області провели семінар «Регуляторна діяльність в Україні: органи та посадові особи місцевого самоврядування. Тест малого підприємництва (М-тест) при підготовці аналізу регуляторного впливу» для голів сільських рад Чернігівської області.

Навчання проводилося за сприяння Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Присутні були ознайомлені з особливостями здійснення регуляторної діяльності, методикою підготовки аналізу регуляторного впливу та Тесту малого підприємництва, як складової частини такого аналізу, новими робочими регуляторними он-лайн інструментами, які дозволяють просто та якісно розробляти аналіз регуляторного впливу та проводити розрахунки витрат на запровадження державного регулювання. Cкористатись сервісом можна через портал www.regulation.gov.ua.

Учасники пройшли експрес-тест щодо знань стосовно здійснення регуляторної діяльності, прийняли участь у діловій грі, отримали посібники «Тест малого підприємництва (М-тест)» для подальшого його використання в роботі.