На Чернігівщині проведуть серію навчань для ОТГ з регуляторної політики

12.02.2018

byznes-semynarДнями, за ініціативою завідувача Сектору ДРС у Чернігівській області Сергія Проценка, відбулось робоча зустріч з керівником Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Володимиром Бойком та начальником навчально-методичного відділу центру Наталією Коваленко.

Домовились про спільне проведення в об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини виїзних навчальних семінарів з вивчення вимог регуляторного законодавства.

Протягом 2018 року в об’єднаних територіальних громадах області відбудеться 12 навчальних семінарів, присвячених, зокрема, вивченню базових положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та принципів регуляторної політики, визначенню та ознакам регуляторних актів, процедурі та алгоритму здійснення регуляторної діяльності органом місцевого самоврядування, проведенню аналізу регуляторного впливу та відстеження результативності регуляторних актів.

Наразі одним із основних завдань для ОТГ є прийняття уніфікованих документів для всієї громади, скасування нормативно-правових документів, які діяли на території одного населеного пункту та дотримання процедури прийняття регуляторних актів. Тому зазначені навчання будуть дуже корисними для об’єднаних територіальних громад.