На Чернігівщині підприємцям Козелецької селищної ОТГ пропонують долучитися до розгляду проекту рішення, яким передбачається затвердити Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду комунального майна

12.01.2019

25107089Підприємцям Козелецької селищної об’єднаної територіальної громади, до якої входять м. Козелець та більше сорока населених пунктів Козелецького району, пропонуємо долучитись до розгляду проекту рішення Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області «Про затвердження Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності Козелецької селищної ради».

Організаційні відносини, пов’язані з передачею в оренду майна, що перебуває у комунальній власності та майнові відносини між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, що перебуває у комунальній власності регулюються Законом України «Про оренду державного та комунального майна».

Відповідно до частини другої статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», методика розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу між відповідним бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем визначається для об’єктів, що перебувають у державній власності, Кабінетом Міністрів України. Методика розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу між відповідним бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем визначаються органами, уповноваженими Верховною Радою Автономної Республіки Крим (для об’єктів, що належать Автономній Республіці Крим), та органами місцевого самоврядування (для об’єктів, що перебувають у комунальній власності) на тих самих методологічних засадах, як і для об’єктів, що перебувають у державній власності.

Методику розрахунку орендної плати за державне майно затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу».

Пропозиції до проекту рішення надсилайте на електронну адресу Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області chn.office@dkrp.gov.ua  до 22.01.2019.

З проектом рішення можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Державної регуляторної служби України у розділі «Територіальні органи»: http://www.drs.gov.ua/regional/