У Черкасах відбулась нарада щодо проведення перевірок ДСНС в умовах відсутності мораторію

07.02.2019

istock_000030576344_7 лютого завідувач Сектору ДРС у Черкаській області Олена Шухтіна на запрошення керівництва Управління ДСНС України у Черкаській області взяла участь у нараді з інспекторським складом підрозділів УДСНС області.

Учасники обговорили критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових перевірок; завершення терміну дії мораторію на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Олена Шухтіна поінформувала щодо встановленого законодавством порядку здійснення заходів державного нагляду (контролю) в умовах відсутності у 2019 році мораторію на проведення перевірок бізнесу. Ознайомила учасників із повноваженнями Державної регуляторної служби України в частинні здійснення контролю за додержанням контролюючими органами законодавства у сфері державного нагляду (контролю). Акцентувала увагу присутніх, що суб’єкт господарювання має право звернутися до відповідного центрального органу виконавчої влади або до суду щодо оскарження рішень органів державного нагляду (контролю). Недотримання вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» в частині здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності може бути оскаржено до ДРС.