У Черкасах працюють над удосконаленням проекту рішення «Про місцеві податки і збори»

16.06.2017

116 червня завідувачем Сектору Державної регуляторної служби України у Черкаській області Оленою Шухтіною проведено робочу зустріч із заступником директора Департаменту фінансової політики Тетяною Харенко та фахівцями Управління доходів та контролю за платежами Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради. Метою зустрічі було обговорення пропозицій та зауважень Державної регуляторної служби України, наданих в рамках виконання вимог статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», до проекту рішення «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси».

Завідувачем Сектору наголошено на необхідності дотримання вимог Податкового кодексу України при прийнятті зазначеного проекту рішення.

У ході зустрічі також було обговорено підготовку розробником якісного аналізу регуляторного впливу відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151),  зокрема проведення Тесту малого підприємництва. Окремо було наголошено на необхідності проведення розрахунку витрат на запровадження зазначеного регулювання для суб’єктів малого підприємництва.

За результатами проведеної зустрічі розробником регуляторного акта заплановано врахувати пропозиції та зауваження Державної регуляторної служби України в частині підготовки якісного аналізу регуляторного впливу та продовжувати співпрацю з ДРС стосовно виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».