На Черкащині працювали над попередженням зайвого регулювання у сфері благоустрою

15.06.2020

pexels-photo-543457Днями завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Черкаській області Олена Шухтіна  провела онлайн консультацію з фахівцями юридичного відділу Чигиринської міської ради. 

Під час заходу обговорили доцільність прийняття регуляторних актів у сфері благоустрою, якими передбачалося затвердити Порядок розміщення малих архітектурних форм та/або тимчасових споруд, нарахування плати за розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм та прийняти ряд регулювань, які не передбачені Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», що могли привести до ускладнення ведення бізнесу.

Представниця ДРС, в рамках наданих повноважень, поінформувала про невідповідність проекту регуляторного акта вимогам чинного законодавства та створення ним додаткових перешкод для ведення бізнесу. Завідувач Сектору наголосила, що дотримання норм діючого законодавства, зокрема, і регуляторного, дозволить уникнути запровадження зайвого регулювання в регіоні.

За результатами досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з Сектором ДРС у Черкаській області на стадії підготовки проектів регуляторних актів з метою отримання фахової методичної допомоги та забезпечення дотримання принципів державної регуляторної політики під час здійснення регуляторної діяльності Чигиринською міською радою.