На Черкащині обласна рада врахувала рекомендації ДРС стосовно відсутності повноважень у органів місцевого самоврядування для нормативного врегулювання питань надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна

13.03.2018

stock-weatlh-monitoring-01Днями на пленарному засіданні двадцять першої сесії Черкаської обласної ради сьомого скликання було затверджено Програму економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2018 рік, внесено зміни до обласного бюджету та прийнято рішення з низки важливих питань життєдіяльності області.

Зокрема, окремим блоком розглянуто питання управління майном. При затвердженні Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області враховані пропозиції, надані ДРС щодо удосконалення проекту регуляторного акта відповідно до принципів державної регуляторної політики. А також, враховані рекомендації ДРС стосовно відсутності повноважень у органів місцевого самоврядування для нормативного врегулювання питань стосовно надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.