На Черкащині консультували фахівців об’єднаних територіальних громад з питань регуляторній діяльності

07.06.2019

b9bce33fbd61a9d149a9a390d458f61d7 червня завідувач Сектору ДРС у Черкаській області Олена Шухтіна провела консультації з фахівцями Великохутірської ОТГ. Обговорювались особливості здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування.

Завідувач Сектору інформувала присутніх про необхідність дотримання принципів державної регуляторної політики, ознайомила з основними етапами регуляторної діяльності, методикою підготовки аналізу регуляторного впливу та Тесту малого підприємництва, наголосила на необхідності дотримання термінів та послідовності регуляторної діяльності. Обговорили проблемні питання, які виникають під час здійснення регуляторної діяльності Великохутірською ОТГ та шляхи їх вирішення.

Крім того, Олена Шухтіна надала практичні рекомендації щодо підготовки АРВ та М-Тест до проектів рішень «Про місцеві податки і збори» та «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Великохутірської ОТГ», а також акцентувала увагу на необхідності залучення громадськості до обговорення проектів регуляторних актів та розрахунку М-Тесту.

За результатами досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з Сектором ДРС у Черкаській області на стадії підготовки проектів регуляторних актів  з метою отримання фахової методичної допомоги та забезпеченні дотримання вимог чинного законодавства під час здійснення регуляторної діяльності Великохутірською ОТГ.