Державна регуляторна служба України

Руйнуємо бар’єри для чесного бізнесу в Україні!

Сторінка: http://www.drs.gov.ua/press-room/v-ukrayinskomu-katolytskomu-universyteti-vidbulasya-publichna-lektsiya-golovy-drs-kseniyi-lyapinoyi-2/

В Українському католицькому університеті відбулась публічна лекція Голови ДРС Ксенії Ляпіної

08.02.2019

18 лютого в Київському центрі Українського католицького університету відбулася публічна лекція Голови Державної регуляторної служби України «Принципи державної регуляторної політики, як інструменти створення сприятливого бізнес клімату» у рамках навчального модулю навчальної програми «Написання та візуалізація політик на основі даних».

«Важливо доносити до нової генерації лідерів публічного адміністрування механізми реалізації регуляторної політики. Вдала регуляторна політика – запорука успішних економічних перетворень», – зазначила Голова ДРС Ксенія Ляпіна.  

Публічна політика зосереджуєт6ься на суспільстві і його проблемах. Головним завданням вироблення публічної політики є всебічний аналіз проблемної ситуації та сприяння прийняттю обґрунтованого, адекватного та ефективного рішення в тій чи іншій сфері суспільного життя.

У рамках цього ж модулю прочитав лекцію на тему: «Написання якісних політик та їх адвокація на засадах діалогу» студентам програми член Громадської ради при ДРС Олександр Пліва.

Навчальна програма Школи управління УКУ «Написання та візуалізація політик на основі даних» (Data-based Policy Writing and Visualization) з вироблення умінь і навичок написання дієвих аналітичних документів на основі даних у форматі «policy papers» орієнтована на керівників директоратів та експертних груп центральних органів виконавчої влади і неурядових організацій, держслужбовців, представників громадського сектору, відповідальних за вироблення різних напрямків публічної політики, радників, експертів і консультантів у відповідній сфері, початківців-практиків у галузі державного управління, державної політики та суміжних спеціальностей.

 

Натисніть для друку