Державна регуляторна служба України

Руйнуємо бар’єри для чесного бізнесу в Україні!

Сторінка: http://www.drs.gov.ua/press-room/u-2020-rotsi-u-drs-vzhe-opratsyuvaly-643-zapyty-organiv-vlady-shhodo-vidnesennya-proektiv-normatyvno-pravovyh-aktiv-kategoriyi-regulyatornyh-aktiv-ta-pidgotuvaly-85-pysmovyh-roz-yasnen-z-pytan-prov/

У 2020 році у ДРС вже опрацювали 643 запити органів влади щодо віднесення проектів нормативно-правових актів до категорії регуляторних актів та підготували 85 письмових роз’яснень з питань провадження державної регуляторної політики

28.07.2020

pexels-photo-265152Нагадаємо, до повноважень ДРС, поряд з іншими, належить здійснення аналізу проектів нормативно-правових актів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо наявності в них норм регуляторного характеру.

Так, протягом І півріччя фахівці ДРС опрацювали 643 запити органів влади щодо віднесення проектів нормативно-правових актів до категорії регуляторних актів. З них:

За результатами розгляду запитів:

Крім того, в ДРС підготували 85 письмових роз’яснень з питань провадження державної регуляторної політики: 18 – центральним, 10 – місцевим органам виконавчої влади та 41 – органам місцевого самоврядування.

На сайті ДРС оприлюднено:

Також важливою функцією ДРС є інформування громадськості про опрацювання проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади та місцевих органів самоврядування та оприлюднення переліку проектів регуляторних актів та рішень щодо них на офіційному сайті. Таку інформацію можна відслідковувати за допомогою рубрики «Аналіз проектів регуляторних актів».    

Раніше ми вже розповідали про кількість та якість регуляторних актів, які надходили на погодження Служби від органів виконавчої влади та про результати  аналізу роботи щодо удосконалення проектів регуляторних актів, розробниками яких є органи місцевого самоврядування.

Натисніть для друку