Олексій Кучер провів робочу зустріч з представниками Федерації роботодавців України

08.02.2021

Під час зустрічі Голова Державної регуляторної служби України та представники Федерації роботодавців України обговорювали питання співпраці та аспекти взаємодії влади й бізнесу.

всі 2Учасники зустрічі наголосили на необхідності залучення підприємницької спільноти до обговорення на базі ДРС важливих проєктів регуляторних актів. Представники ФРУ, зокрема, занепокоєні тим, що деякі регуляторні органи не направляють проєкти нормативно-правових актів на погодження до ДРС України, зазначаючи, що вони не є регуляторними.

«Вважаю, що це неприпустимо. Всі без винятку проєкти регуляторних актів, що виносяться на розгляд Кабінету Міністрів України, мають бути погоджені ДРС та отримати висновок щодо наявності в них норм регуляторного характеру», – зазначив Олексій Кучер.

Також Олексій Кучер зауважив, що ДРС необхідна участь громадськості та підтримка зі сторони представників бізнесу при прийнятті рішень. У свою чергу Служба й надалі залишатиметься захисником підприємців від адміністративного тиску з боку регуляторних органів.