Голова ДРС Ксенія Ляпіна взяла участь у Інтернаціональній конференції «Енергетика та Довкілля»

12.06.2019
64280999_1418146274994990_7754093347282616320_o11 червня відбулась Інтернаціональна конференція «Енергетика та Довкілля», організованої Торгово-промисловою палатою Італії в Україні.
«Дуже приємно, що відбуваються такі заходи. Це показник, що італійська палата та італійські інвестори цікавляться українським ринком. У Італії є великий досвід, тому я думаю, що ця зустріч матиме і практичні наслідки у питаннях енергоефективності та розвитку різноманітних альтернативних методів енергетики. Ну а ми зі свого боку, підтримаємо це з точки зору регуляцій, адаптації до європейського регулювання, пошуку кращих моделей регулювання», – зазначила Ксенія Ляпіна, Голова Державної регуляторної служби України.
Торгово-промислова палата України стала майданчиком для зустрічі 16 Італійських компаній, представників української влади, науки та бізнесу. Мета конференції – не просто оптимізація виробництва та підвищення енергоефективності, а й створення нових можливостей для нових контрактів та зв’язків – «синергії між Італією та Україною».
Основні тези:
  • Енергетика та охорона довкілля, дві категорії, суперечність між якими може привести до геніальних та прибуткових рішень. Перша відповідальна за більшість викидів парникових газів в атмосферу, друга невпинно бореться з цією проблемою.
  • Зростання відновлюваних джерел енергії та правильне видалення та повторне використання відходів – це важливі елементи для забезпечення майбутнього.
64217136_10211665687675993_7092753140583235584_n«Тема енергії та довкілля стає все більш актуальною. Багато підприємств почали активно займатися цим питанням. Я думаю, що пропозиції з боку італійської сторони знайдуть відклик на вітчизняному ринку, адже зараз, як ніколи, в Україні є багато джерел для співпраці в енергетичній сфері,» – В’ячеслав Биковець, голова Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України, перший віце-президент, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.
 «Цей захід – відкриття нових можливостей для українських компаній, розширення горизонту, розвиток бізнесу. А також, чудова нагода для європейських компаній вийти на наш ринок. У такій «win-win» ситуації, не можуть не зав’язатися нові контакти. Тут присутні великі відомі європейські компанії , і це теж показник того, що Україна розвивається, що ми стаємо цікавими для великих бізнес-гравців», – Сергій Шпак, директор компанії Ecodevelop, член Торгово-промислової палати України.