ДРС виявила порушення під час перевірки Фонду держмайна України

27.07.2021

Фахівці Державної регуляторної служби України провели планову перевірку Фонду державного майна України та виявили факти порушень вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

«За результатами перевірки склали та направили до суду 5 протоколів про адміністративні правопорушення на посадових осіб Фонду державного майна України. Зокрема, через виявлені факти відмови у видачі документів дозвільного характеру з непередбачених законом підстав», – повідомив Голова ДРС Олексій Кучер.

За словами очільника Служби, перевірки контролюючих, дозвільних органів та органів ліцензування тривають, і на третій квартал 2021 року заплановано понад 100 перевірок по всій Україні.

«Переконаний, що перевірки ДРС та притягнення до відповідальності є найкращими запобіжниками порушень з боку посадовців усіх рівнів. Наша позиція незмінна – на кожне виявлене порушення вимог законодавства та прав підприємців реагуємо жорстко, не зважаючи на статуси та посади», – заявив Голова ДРС Олексій Кучер.

Нагадаємо, під час публічного звіту за перше півріччя Голова ДРС Олексій Кучер повідомив, що за результатами перевірок з початку 2021 року Державна регуляторна служба склала та направила до суду 35 протоколів про адміністративні правопорушення щодо посадових осіб органів влади.