9 жовтня у Житомирі відбудуться навчальні заходи з питань реалізації регуляторної політики

07.10.2019

Указатели_открытые данные9 жовтня 2019 року в Житомирі відбудеться ряд заходів, спрямованих на підвищення поінформованості місцевих державних органів та органів місцевого самоврядування, а також підприємництва Житомирщини про реалізацію державної регуляторної політики.

Так, з 10.00 до 15.00 заплановано проведення семінару-презентації «Як покращувати місцевий бізнес-клімат за допомогою відкритих даних?». Перша частина цього заходу буде присвячена питанням цифровізації реалізації регуляторної політики, ефективному регулюванню та регуляторним відкритим даним, а також впливу відкритих даних на місцевий бізнес-клімат. Друга частина – технічним питанням оприлюднення регуляторних відкритих даних.

Серед запрошених: представники державних органів та органів місцевого самоврядування Житомирщини.

Тренери семінару: Любомир Чорній, керівник напряму з покращення бізнесу-клімату Програми USAID КЕУ та Олександр Пліва, експерт з відкритих даних та регуляторної політики Програми USAID КЕУ, СЕО проекту «Регуляторна мапа України».

З 14.00 по 16.25 відбудеться регіональний семінар «Перевірки бізнесу: основні виклики після завершення мораторію». Планується розглянути питання щодо функціонування системи державного нагляду та контролю після завершення мораторію на перевірки, презентувати концепцію практичного порадника з проходження перевірок суб’єктами господарювання, Інспекційний портал та новi інтерактивні інструменти на підтримку бізнесу.

Серед запрошених: місцеві бізнес-об’єднання, спілки підприємців, підприємці Житомирщини, громадські ради при місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, експерти, громадські активісти, місцеві засоби масової інформації.

Тренери семінару: Любомир Чорній, керівник напряму з покращення бізнесу-клімату Програми USAID КЕУ, Кирило Криволап, заступник голови правління ГО «Легкий Бізнес» та Яна Горюнова, керівниця відділу розробки програмного забезпечення ГО «Офіс ефективного регулювання».

Контакти:

– з питань участі у семінарах – 050-546-70-97, Володимир Галицький;

– з питань співпраці зі ЗМІ – 096-784-74-17, Ірина Ільєва.