3 лютого у ДРС відбудеться громадське обговорення проектів Постанов щодо змін до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів  

02.02.2017

anonsУ п’ятницю о 12.00 відбудеться громадське обговорення проектів Постанов КМУ «Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування». Модератором заходу виступить Голова ДРС Ксенія Ляпіна.

У заході візьмуть участь представники всеукраїнських галузевих об’єднань та учасники ринку пасажирських автомобільних перевезень, представники зацікавлених центральних органів виконавчої влади, ЗМІ. 

Планується обговорити проекти постанов КМУ, розробником яких є Мінінфраструктури. Документами передбачається спрощення відкриття та закриття автостанцій, спрощення умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування та інше.

Мета заходу – обговорення змісту проектів постанов з метою збалансування інтересів усіх учасників ринку пасажирських автомобільних перевезень.

Захід відбудеться у приміщенні Державної регуляторної служби України за адресою: вул. Арсенальна, 9/11.

Реєстрація учасників починається з 11.30.

Щодо участі: 285-03-72,  2306@dkrp.gov.ua , Олена Васильківська

Акредитація ЗМІ: 096-784-74-17,  irina _ ilieva @ ukr . net , Ірина Ільєва