У Вінниці відбувся Міжнaродний інвестиційний форум «Вінниччинa – бізнес в центрі Укрaїни»

12.09.2017

20170908_160245Днями завідувач Сектору ДРС у Вінницькій області Олеся Данілова взяла участь у V Міжнaродному інвестиційному форумі «Вінниччинa – бізнес в центрі Укрaїни», який проводився за сприянням керівництва області та міста. Його учасниками стали представники місцевих органів влади, підприємці та громадськість Вінниччини, а також запрошені гості: майже 300 представників дипломатичного корпусу із 23 іноземних держав, інвестиційні компанії та венчурні фонди.

Прогрaмa форуму включала: пленaрне зaсідaння, плaтформи ділового спілкувaння тa три пaнельні дискусії. Учaсники зaходу мали змогу побaчити презентaції перспективних нaпрямків розвитку туристичної гaлузі, експортного потенціaлу aгропромислового комплексу тa переробної промисловості, a тaкож IT-сектору регіону.

SAMSUNG CSC

Координатор програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» Оксана Кузяків розповіла про результати щорічної оцінки ділового клімату Вінницької області за 2016 рік. Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко представив учасникам форуму інвестиційний потенціал Вінницької області, а заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський розповів про інвестиційну привабливість м. Вінниця. У рамках пленарного засідання форуму провідні підприємці Вінниччини поділились з учасниками заходу секретами реалізації успішних інвестиційних проектів.

Відповідно до програми форуму, відбулись три дискусійні панелі: «Сьвєнтокшиське воєводство (Республіка Польща) та Вінниччина (Україна) – горизонти можливостей», «Формування туристичного іміджу Вінниччини як чинника конкурентоспроможності регіону» та «VINКреатив: перспективи економічного розвитку».

21430239_1962152197374121_851898102951001258_nНаприкінці заходу учасники форуму зустрілись у форматі В2В, де представники компаній мали змогу поговорити про власні інтереси та партнерські бізнес проекти.

Під час форуму відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Громадською організацією «Вінницькій Бізнес Клуб» та Міжнародним трейд клубом. Документ передбачає взаємовигідне партнерство Сторін з метою активізації торгово-економічного співробітництва підприємств і організацій Вінницької області із зарубіжними країнами, створення сприятливих умов для розвитку торговельних відносин, встановлення ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями, реалізацію спільних інвестиційних та інноваційних проектів.