На Київщині підприємцям пропонують долучитись онлайн до роботи над проектом рішення Вишневої міської ради Києво-Святошинського району про затвердження Правил благоустрою території

01.04.2020

e9f3064a37460e22935d3df9e26e53bb_XLСектор ДРС у Київській області пропонує долучитись онлайн до розгляду проекту рішення Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області «Про затвердження Правил благоустрою  території  міста Вишневе».

Рекомендуємо звернути увагу на те, що частиною першою статті 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», правила благоустрою населеного пункту – це нормативно-правовий акт, яким установлюються вимоги щодо благоустрою території населеного пункту.

Правила розробляються на підставі Типових правил благоустрою території населеного пункту для всіх сіл, селищ, міст і затверджуються відповідними органами місцевого самоврядування. Типові правила благоустрою території населеного пункту затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 27.11.2017 № 310.

Також Законом України «Про благоустрій населених пунктів» визначено, що Правила благоустрою території населеного пункту не можуть передбачати обов’язок фізичних і юридичних осіб щодо отримання будь-яких дозволів, погоджень або інших документів дозвільного характеру, а також повноважень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, підприємств, установ, організацій, утворених такими органами, видавати зазначені документи.

Пропозиції або зауваження до проекту рішення можна надіслати на електронну адресу завідувача Сектору Державної регуляторної служби у Київській області Оксани Круліковськоїkrulikovska_oksana@ukr.net до 10.04.2020.

З проектом рішення можна ознайомитись за офіційному сайті Державної регуляторної служби України у розділі «Територіальні органи»

http://www.drs.gov.ua/regional/