На Хмельниччині обговорили практичні аспекти застосування суб’єктами підприємництва законодавства про державну допомогу та захисту прав інтелектуальної власності

09.10.2017

9 жовтня  завідувач Сектору ДРС у Хмельницькій області Діна Трачук взяла участь у спільному засіданні координаційних рад при облдержадміністрації з питань розвитку підприємництва, а також з питань сприяння впровадженню заходів щодо захисту прав інтелектуальної власності, яке провів заступник голови облдержадміністрації Олег Гуменний. На засідання також були запрошені члени секретаріату регіональної ради підприємців області.

whatsnew_blog-2016transittrends_photoПро головну тематику питань порядку денного інформували заступник голови обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Роман Примуш та заступник начальника юридичного відділу патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Євгеній Компанець.

«Особливо актуальними є питання отримання державної допомоги суб’єктами господарювання у зв’язку із набранням чинності з серпня поточного року Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та охорони і використання інтелектуальної власності у комерційній, підприємницькій і виробничій діяльності підприємств та установ усіх форм власності в умовах активізації міжнародного співробітництва», – відмітив Олег Гуменний. Також головуючий  закликав присутніх до конструктивної та плідної роботи із зазначених питань.

Особливу зацікавленість присутніх та жваве обговорення у зв’язку із нововведеннями викликало питання надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва за рахунок коштів місцевого бюджету та відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб`єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів, порядки, яких є регуляторними актами та були опрацьовані Департаментом економіки ОДА відповідно до наданих ДРС пропозицій.

За результатами засідання усім учасникам заходу рекомендовано долучитися до розробки пропозицій до чинного законодавства у напрямку створення сприятливих умов для легалізації бізнесу,  покращення бізнес клімату в регіоні.